Apie mus

Sveiki! Džiaugiamės, kad esate čia!

Na o jeigu Jūsų spintoje jau pasidarė nuobodu, tuomet Jūs pataikėte būtent ten kur reikia. Stilano.lt yra ne tik drabužių parduotuvė, kurioje pateikiame visas naujausias aprangos stiliaus ir mados tendencijas vyrams ir moterims, tačiau Stilano.lt parduotuvėje Jūs taip pat galite įsigyti įvairaus stiliaus avalynės bent kokiai progai ir tokių aksesuarų kaip rankinės ir piniginės pigiau.

Įmonė UAB Drabužių Oazė, kuri administruoja Stilano.lt parduotuvę, savo veiklą pradėjo 2012 metais ir nuo pat įmonės atidarymo mūsų kolektyvui yra be galo svarbu, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas ir atrastų kažką sau, todėl mes stengiamės reguliariai asortimentą papildyti rūbų ir aksesuarų naujienomis, kurie patenkins net ir išrankiausio kliento poreikius. Reikia pagalbos pasirenkant teisingą prekę - mes visada pasirengę Jums patarti! Mes labai vertiname kokybišką ir draugišką aptarnavimą, todėl klientui padaryti užsakymą mūsų elektroninėje parduotuvėje yra labai paprasta, malonu, o užsakymo vykdymas pradedamas iš karto, kad prekės pirkėjus pasiektų kuo greičiau! Ar Jūs kada nors pagalvojote apie vietą, kurioje galima rasti geros kokybės drabužius, įvairių spalvų, reikiamų dydžių, juos gauti laiku ir sumokėti pigiau? Jūsų svajonė išsipildė! Aistra, daugelio metų patirtis prekybos sferoje ir meilė stiliui bei madai leido mums sukurti "Stilano" - kviečiame į stiliaus ir mados pasaulį su aistra! Mūsų solidi komanda yra Jūsų paslaugoms bent kuriuo dienos metu. Jeigu turite kokių nors klausimų, drąsiai parašykite arba paskambinkite mums. Mes mėgaujamės Jūsų apsipirkimu!


 • 19600

  Prekės asortimente

 • 78%

  Sugrįžtančių klientų

 • 21.3 tūkst.

  Registruotų klientų

Apie parduotuvę

 • Prekės pristatomos po visą pasaulį

  Mes prekes siunčiame į visas pasaulio šalis. Ne svarbu, kur Jūs gyvenate, Anglijoje, Amerikoje ar Australijoje, Jūsų užsakymas bus pristatytas į nurodytą vietą ir laiku. Visi užsakymai kruopščiai suruošiami, todėl bus pristatyti saugiai, taip kaip Jūs ir tikitės.

 • Tik kokybiškos prekės

  Mes garantuojame, kad visos mūsų prekės yra kokybiškos ir prieš išsiuntimą Jums kruopščiai apžiūrimos. Sėkminga daugelio metų patirtis tūkstančiai laimingų klientų leidžia mums būti tuo tikriems.

Atsiliepimai

 • Pristatimas greitas. Delninė l.graži ir dailiai atrodo. Ačiū jūsų komandai už darbą . Sėkmės jums!

  Irena.B

 • Puikūs rūbeliai už prieinamą kainą. O labiausiai patiko aptarnavimas bei požiūris į klientą. Super!!! Rekomenduoju.

  Rasa

 • Prekė atitiko nuotrauką, esu patenkinta, pirksiu ne kartą

  Lina

 • Labai esu patenkinta šios įmonės produkcija. Laiku ir greitai pristato.

  Vilma


Rekvizitai

Stilano.lt internetinę parduotuvę administruoja:
UAB Drabužių Oazė
Įmonės kodas 302814075
PVM mokėtojo kodas LT100006980718
Buveinės adresas: Leičių g. 9-16, LT-12109 Vilnius. 
Bankas: AB Šiaulių bankas
Sąskaita: LT42 7180 3000 2346 7597

Darbo laikas:

I-V nuo 9:00 - 17:00 val.
Telefonas:  +370 675 33453
Elektroninis paštas: info@stilano.lt
Elektroninėje parduotuvėje įdiegtas saugumo SSL sertifikatas patvirtina, kad šioje elektroninėje parduotuvėje yra saugu registruotis ir pirkti prekes.