Sveiki! Džiaugiamės, kad užsukote į

Stilano.lt elektroninę parduotuvę

Na o jeigu Jūsų spintoje jau pasidarė nuobodu, tuomet Jūs pataikėte būtent ten kur reikia. Stilano.lt yra ne tik drabužių parduotuvė, kurioje pateikiame visas naujausias aprangos stiliaus ir mados tendencijas vyrams ir moterims, tačiau Stilano.lt parduotuvėje Jūs taip pat galite įsigyti įvairaus stiliaus avalynės bent kokiai progai ir tokių aksesuarų kaip rankinės ir piniginės pigiau.
Įmonė UAB Drabužių Oazė, kuri administruoja Stilano.lt parduotuvę, savo veiklą pradėjo 2012 metais ir nuo pat įmonės atidarymo mūsų kolektyvui yra be galo svarbu, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas ir atrastų kažką sau, todėl mes stengiamės reguliariai asortimentą papildyti rūbų ir aksesuarų naujienomis, kurie patenkins net ir išrankiausio kliento poreikius. Reikia pagalbos pasirenkant teisingą prekę - mes visada pasirengę Jums patarti! Mes labai vertiname kokybišką ir draugišką aptarnavimą, todėl klientui padaryti užsakymą mūsų elektroninėje parduotuvėje yra labai paprasta, malonu, o užsakymo vykdymas pradedamas iš karto, kad prekės pirkėjus pasiektų kuo greičiau! Ar Jūs kada nors pagalvojote apie vietą, kurioje galima rasti geros kokybės drabužius, įvairių spalvų, reikiamų dydžių, juos gauti laiku ir sumokėti pigiau? Jūsų svajonė išsipildė! Aistra, daugelio metų patirtis prekybos sferoje ir meilė stiliui bei madai leido mums sukurti "Stilano" - kviečiame į stiliaus ir mados pasaulį su aistra! Mūsų solidi komanda yra Jūsų paslaugoms bent kuriuo dienos metu. Jeigu turite kokių nors klausimų, drąsiai parašykite arba paskambinkite mums. Mes mėgaujamės Jūsų apsipirkimu!

Stilano administracija

Mūsų komanda

Stilingai apsirengti dar niekada nebuvo taip paprasta! Mes esame tam, kad apsipirkimas mūsų parduotuvėje būtų Jums kuo malonesnis ir paprastesnis. Mada ir stilius yra mūsų gyvenimo būdas, kuriuo mes norime pasidalingi su savo klientais!

23 000

Prekės asortimente

78 %

Sugrįžtančių klientų

50 tūkst.

Registruotų klientų

350

Klientų atsiliepimų

Apie parduotuvę

Prekių pasirinkimo patogumas

Mes visada galvojame kaip palengvinti Jums prekių pasirinkimą. Todėl prie mūsų prekių klientai gali palikti įvertinimą žvaigždutėmis ir parašyti atsiliepimą apie prekę, kurie palengvins Jums apsisprendimą ar pateikta prekė Jums tiks. Be to, jeigu Jūs tiksliai žinote ko ieškote, tai galite atlikti prekės paiešką mūsų parduotuvėje pasinaudodami daugelių filtrų, kurie ženkliai leis sutaupyti Jums laiko ir pastangų.

Prekės pristatomos po visą pasaulį

Mes prekes siunčiame į visas pasaulio šalis. Ne svarbu, kur Jūs gyvenate, Anglijoje, Amerikoje ar Australijoje, Jūsų užsakymas bus pristatytas į nurodytą vietą ir laiku. Visi užsakymai kruopščiai suruošiami, todėl bus pristatyti saugiai, taip kaip Jūs ir tikitės.

Tik kokybiškos prekės

Mes garantuojame, kad visos mūsų prekės yra kokybiškos ir prieš išsiuntimą Jums kruopščiai apžiūrimos. Sėkminga daugelio metų patirtis tūkstančiai laimingų klientų leidžia mums būti tuo tikriems.

 

 DĖMESIO! Apgailestaujame, tačiau šiuo metu dėl susidariusios situacijos, ne visada galime atsiliepti į Jūsų telefono skambučius. Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@stilano.lt . Į skubius klausimus pasistengsime atsakyti kuo greičiau.

close Krepšelis
close Krepšelis